ČISTÍCÍ SADA GLOVE CARE ESSENTIALS RPB900334

Kód: 1787
Neohodnoceno
Značka: Keepersport
519 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

3 kroky pro optimální přilnavost tvých rukavic. Set Glove Care Essentials od firmy Glove Glu je set čisticích prostředků, které vyčistí, ochrání a vylepší tvé rukavice.

Zboží máme skladem.


1) WASH (GloveGlu Wash & Prepare 50 ml)

Zbaví latex brankářských rukavic nečistoty s exkluzivním receptem DirTECH, který přitahuje nečistoty z latexu a tím je pěna rukavic snadněji a rychleji čistá. Tak budou mít tvé rukavice opět lepší přilnavost a lepší výkon.

2) REFRESH (GloveFresh 50 ml)

Udržuj tvé rukavice svěží a bez zápachu! Díky unikátnímu antibakteriálnímu složení zaručuje GloveFresh, že eliminuje všechny pachy způsobené bakteriemi. Na rozdíl od parfémovaných sprejů, které prostě vytvářejí vůni, GloveFresh pracuje přímo proti vyprodukovaným bakteriím, čímž se eliminuje nepříjemný zápach.

3) REVIVE (GloveGlu 50 ml)

Zázračný sprej "glove glu" zvyšuje přilnavost pěny na všech rukavicích.

Stačí nastříkat sprej před nebo během zápasu / tréninku a hned se zlepší přilnavost rukavic. Sprej je vhodný na všechny typy rukavic, za každých povětrnostních podmínek. Opotřebované rukavice, které mají již slabší přilnavost, se díky spreje reaktivují.

Návod k použití:
1. Lahvičku třeba dobře protřepat.
2. Nasprejuj 2-3 krát pěnu pravé i levé rukavice.
3. Navzájem otieraj pěnu rukavic.
4. Nech vysušit.

Bezpečnostní pokyny: Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze podle návodu. Pouze pro vnější použití. Chránit před kontaktem účinné látky s pokožkou. V případě kontaktu s očima okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Nevdechovat.