Reklamace

Reklamace

 

Reklamaci je třeba uplatnit s přiloženým dokladem o koupi přímo v prodejně, kde byla obuv zakoupena, popřípadě poštou tamtéž a to neprodleně po zjištění závady, aby bylo možné zjistit její příčinu a nejpozději do 24 měsíců od zakoupení zboží.( zák. č. 40/1964 Sb. , zák. č. 634/1992 Sb.)

 

Reklamuje li zákazník v našem eshopu zboží, a výslovně do reklamačního protokolu neuvede, že chce zboží po vyřízení reklamace zaslat zpět, bude reklamované zboží v zákonné lhůtě připraveno k vyzvednutí na prodejně KEEPERsport CZ, Palackého 1930, 530 02 Pardubice.  Reklamace tedy bude brána tak, že si zákazník zboží vyzvedne osobně. Zboží, které je reklamováno a reklamace je vyřízena , zákazníkovi zašleme, až o to požádá. Tímto chceme zamezit tomu, že někteří zákazníci nepřebrali zboží z reklamace a zboží se vracelo zpět.

 

Stejně tak varianta, kdy zákazník reklamuje např. obuv a v reklamačním protokolu uvede, že požaduje nové zboží či vrácení peněz. Naše společnost ale obuv opraví, zboží pak v této variantě zašleme zákazníkovi poté, co nám odpoví mailem, že můžeme zboží poslat. Tímto chceme zamezit situacím, kdy na vlastní náklady opravíme zboží, zašleme ho zákazníkovi opravené, ale zákazník balík s reklamací nepřevezme. Protože reklamaci jen tak zkoušel, jak nám mnohdy zákazník odpoví na důvod nepřevzetí naší zásilky s reklamací. Reklamační lhůta daná zákonem, t.j. 30 dní od převzetí reklamace, je z naší strany vždy dodržena. Do této doby je reklamace vždy vyřízena. Zákazník si to může ověřit například osobním odběrem na prodejně KEEPERsport CZ, Palackého 1930, 530 02 Pardubice.

 

Reklamuje li zákazník v našem eshopu zboží, a ke zboží není reklamační protokol s popisem vady, chybí kontakty a telefonní spojení na reklamujícího, bude reklamované zboží v zákonné lhůtě připraveno k vyzvednutí na prodejně KEEPERsport CZ, Palackého 1930, 530 02 Pardubice.  Reklamace tedy bude brána tak, že si zákazník zboží vyzvedne osobně. Zboží, které je reklamováno a reklamace je vyřízena, zákazníkovi zašleme, až nás kontaktuje a o zaslání reklamace požádá a uvede adresu, kam zboží zaslat. Tímto chceme zamezit tomu, že někteří zákazníci nepřebrali zboží z reklamace a zboží se vracelo zpět.

 

Reklamaci zasílejte na adresu provozovny – prodejny.

Adresa prodejny: KEEPERsport CZ, Palackého 1930, 530 02 Pardubice.

 

Ke zboží musí být přiložena kopie nabývacího dokladu – faktury nebo paragonu. Zákazník na sebe nechá kontakt – číslo mobilního telefonu a emailovou adresu.

Zákazník popíše vadu neboli důvod reklamace a napíše adresu, kam zboží zaslat při případné opravě či výměně .

Nebude li v reklamačním protokolu, který zákazník zašle s reklamovaným zbožím, adresa kam zboží zaslat zpět a kontaktní informace na reklamujícího – číslo jeho mobilního telefonu a emailová adresa, budeme to brát tak,  že reklamaci osobně převezme na adrese provozovny – prodejny a zboží bude připraveno na adrese prodejny – provozovny k vyzvednutí.  

Obuv musí být řádně vyčištěná a suchá, aby byla do reklamačního řízení přijata. Při odstranitelných vadách a uznání reklamace bude zboží bezplatně opraveno. Při neodstranitelných vadách v případném uznání reklamace bude zboží vyměněno za nové nebo vrácena kupní cena. Posouzení oprávněnosti reklamace a její vyřízení trvá maximálně 30 dnů od uplatnění reklamace. Den přijetí reklamace prodávajícím je dnem uplatnění.

 

Za vadu nelze považovat vadu vzniklou běžným opotřebením, nesprávným užíváním nebo nesprávným zásahem.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

 

Zákazník je povinnen užívat fotbalovou obuv na površích , ke kterým je obuv a její podrážka určena.

Kopačky na travnaté suché povrchy – vybírejte v kategorii Lisovky a rotaxy a Jr Lisovky a rotaxy

Kopačky na travnaté mokré povrchy – vybírejte v kategorii Kolíky

Kopačky na škváru a písčité povrchy – vybírejte v kategorii Turfy a Jr Turfy

Kopačky  do haly ( sálovky )  – vybírejte v kategorii Sálovky a Jr Sálovky

POVRCH  UMĚLÁ TRÁVA – VYBÍREJTE V KATEGORII TURFY A JR TURFY, VÝBĚR ZNAČKY NIKE5.

 

UŽÍVÁ LI ZÁKAZNÍK KOPAČKY URČENÉ NA SUCHÉ TRAVNATÉ POVRCHY NA UMĚLÉ TRÁVĚ, JE TO DŮVOD K ZAMÍTNUTÍ REKLAMACE.

 

Další důležité informace, kterými se řídíme při posuzování reklamace:

 

1.  Umělá tráva.  Na umělou trávu nepatří kopačky s podrážkou FG. Kupující taktéž nesmí užívat kopačky Nike řady Mercurial FG na umělé trávě,  je to důvod k zamítnutí reklamace, protože extrémě lehká a elastická kopačka řady Nike Mercurial FG je výrobcem – společností  Nike – určena pouze na suché travnaté povrchy. Na umělou trávu vybírejte v kategorii Turfy nebo Jr turfy a výběr značky Nike5. Tato řada je výrobcem – značkou Nike , určena na umělou trávu, protože je vyvinuta tak, aby odolala bočním tlakům, které způsobuje hra na umělé trávě.

 

2.  Travnaté povrchy. Užívá li zákazník koženou kopačku s podrážkou FG a nestará se o její údržbu ( kožená kopačka se musí ošetřovat – užívat krémy či jiné výrobky určené k ošetření kožené obuvi ) a dojde k popraskání kůže či prodření , kde je dotyk s podrážkou, je to také důvod k zamítnutí reklamace.

 

3.  Sálová obuv. Sálová obuv je určena na tvrdé povrchy do haly. Tvrdým povrchem do haly se rozumí PARKETY OŠETŘENÉ VRSTVOU LAKU. Je li halová obuv užívána na tvrdých površích, jako je betón, asfalt či speciální betonové povrchy natřené nanovrstvami speciální gumy, takzvané americké betony, pak je to v rozporu s jejich určením. Takovéto povrchy jsou pro sálovou obuv naprosto nevhodné a užívání sálové obuvi na nich  je  důvod k zamítnutí reklamace. Dále užívání futsálové obuvi na florbal je důvod k zamítnutí reklamace, protože florbalová obuv je více chráněna na vnějším nártu a hlavně na špici, aby nedošlo k prodření.

 

4.  Míče. Fotbalové míče a futsálové míče, které jsou rozpárané či mají rozpáraný šev z důvodu – náraz do ostrého předmětu či bariéry - je to důvod k zamítnutí reklamace.

 

Obuv či kopačka,  je li vysoušena u zdroje tepla , například u kamen či u radiátoru, je to důvod k zamítnutí reklamace. Protože u kožených kopaček tak dojde k popraskání a vyschnutí materiálu, u syntetických materiálů k odlepení od podrážky.

Obuv musí být vysoušena při pokojové teplotě mimo zdroj tepla.

Obuv či kopačky se nesmí prát v pračce, i to je důvod k zamítnutí reklamace.

Na umělou trávu jsou určeny v našem eshopu kopačky pouze od značky Nike s podrážkou FS či turfy řady NIKE5, viz naše obchodní podmínky a určení podrážek !!!!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení