Vrácení zboží

Vrácení zboží

 

Objedná li si zákazník potisk dresu či potisk jiného předmětu, potisknuté zboží nelze vyměnit ani vrátit, protože je „znehodnoceno potiskem“ a nelze jej proto brát za nové.

 

Zboží zakoupené v našem internetovém obchodě je možno vrátit nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží zašle kupující na adresu provozovny - prodejny.

Adresa prodejny: KEEPERsport CZ, Palackého 1930, 530 02 Pardubice

Zboží bude zkontrolováno a musí být vráceno nepoškozené, včetně originální nepoškozené krabice (u obuvi). Ke zboží bude přiložena kopie nabývacího dokladu – faktury nebo paragonu. Zákazník na sebe nechá kontakt – číslo mobilního telefonu a emailovou adresu.

Dnem zakoupení je dnem, kdy kupující převezme zboží osobně v prodejně či dnem doručení zboží  Českou poštou a přijetím zboží kupujícím. Den přijetí prodávajícím je den, kdy prodávající převezme zboží na prodejně osobně od kupujícího či převezme zboží od České pošty či jiného přepravce, kterého si kupující zvolí.

 

Jsou-li splněny všechny podmínky dané našimi obchodními podmínkami, kupujícímu bude v tomto případě vrácena kupní cena zboží plus poštovné na jeho účet.

Peníze za vrácené zboží zašleme do 14-ti dnů od přijetí vráceného zboží, které splňuje naše obchodní podmínky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení